top of page

Przewodnicy

banner Letni Tabor Lokahi 2023 01.jpg

Pro děti ze Školy Lokahi a jejich sourozence máme připravenou nabídku uspořádání letního tábora, který nabízí nejen dobrodružství a zážitky, ale i vzdělávání a předávání hodnot. Letní tábor se bude konat v termínu od 8. 7. - 15. 7. 2023. V průběhu pobytu se děti naučí praktické dovednosti, jako například první pomoc, přežití v přírodě, sebeobrana, funkční trénink, topografie, morseovou a fonetickou abecedu a uzly. Součástí programu jsou také přednášky a nácviky, které rozvíjejí schopnosti dětí, jako je vést tým, spolupráce, plnění úkolů a pomoc druhým. Tyto zkušenosti pak děti mohou upotřebit při celotáborové hře.

Děti jsou ubytovány ve dvou lůžkových podsadových stanech v krásné přírodě, v malebné obcí Krásna, kde mají k dispozici laser game arénu, hřiště pro míčové hry, hory, lesy a potok. Kvalitní strava a celodenní pitný režim je samozřejmostí. Celý tým tábora se skládá z 4-5 vedoucích-instruktorů (průvodců Školy Lokahi a instruktorů letních táborů LGSC).
 

Cílem našeho tábora je předat správné hodnoty, naučit děti techniky první pomoci, přežití v přírodě, pomáhat a chránit, jít dobrým příkladem ostatním a pracovat na sobě samém. Naše motto je "Každý se může stát superhrdinou", a proto věříme, že každý účastník táboru může získat nové zkušenosti, zvednout si sebevědomí a naučit se sebevzdělávání. Program je nabitý, ale střídají se v něm pohybové aktivity s přednáškami a nácviky, aby děti mohly získat co nejvíce zážitků a vědomostí.

Všechny finanční prostředky získané z výdělků budou použity na rekonstrukci školy.

Přihláška na letní tábor:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeHQkKRP3YixL6ysPyALZqglWhzxfCL-taAU7pjQ9xSJFglLw/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0&usp=mail_form_linkČestné prohlášení zákonného zástupce: Lékařské potvrzení o zdravotní způsobilosti:

 

 

 

Táborový řád:  
 

Kontakty na průvodce
bottom of page