top of page

Přestupy z jiné ZŠ

Na začátku školního roku, případně také v jeho průběhu, přijímáme žáky do vyšších ročníků a to v případě volné kapacity.
 

Vybrat pro své dítě tu správnou školu je důležité rozhodnutí. Proto vám doporučujeme následující postup při rozhodování:

  • přečtěte si veškeré informace o naší škole na webu, projděte si příspěvky na FB, Instagramu.   
    To vám umožní aspoň trochu nakouknout pod pokličku naší školy.

V případě zájmu o přestup vašeho dítěte do naší školy, vyplňte, prosím, „Dotazník pro zájemce“ a vyčkejte na naši odpověď:

Dalším krokem je domluvení si schůzky v naší škole společně s vaším dítětem. V případě obosutranné dohody pak zpravidla následuje "zkušební pobyt" dítěte ve školním kolektivu. U dětí nastupujících do vyšších ročníků jsou to zpravidla 3 – 5 dní. Po skončení zkušebního pobytu se znovu všichni sejdeme, abychom si o čase stráveném ve škole promluvili a domluvili se na dalším postupu.


Žádost o přestup dítěte z jiné základní školy:


 

Kotva 1

Barbora Wendelová

průvodkyně němčinou, pracovní výchovou, družinářka
 

O mně

Němčina a pracovní činnosti – němčina není jen nudný jazyk s pravidly a výjimkami, je to živý jazyk našich sousedů, který otevírá dveře pro širší profesní možnosti. Sama se jí věnuji už dlouhou dobu a snažím se stále rozvíjet, v současné době studiem německé filologie na Ostravské univerzitě. Jsem ráda, že vzdělání v oblasti textilu a oděvnictví mohu uplatnit při praktické práci ve výuce. Baví mě pracovat s dětmi, rozvíjet jejich kreativitu, vést je k radosti z tvoření a ukazovat jim, jak mohou své vědění a znalosti uplatnit každý den a v každém věku.


Proč Lokahi?
Lokahi je pro mě inspirativní prostředí. Každému dítěti je umožněno se rozvíjet a zároveň jsou respektovány jeho schopnosti. Z prostředí práce v soukromém sektoru firem jsem se vlastním rozhodnutím dostala do školství, protože ráda pracuji s dětmi a lidmi. V Lokahi se pracuje bez tlaku a strachu z neúspěchu.

bottom of page