top of page

czw., 03 mar

|

Online událost

Online Info schůzka pro zájemce / Spotkanie informacyjne

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Online Info schůzka pro zájemce / Spotkanie informacyjne
Online Info schůzka pro zájemce / Spotkanie informacyjne

Czas i lokalizacja

03 mar 2022, 16:30

Online událost

Goście

O wydarzeniu

Srdečně zveme na online informační schůzku pro všechny, kdo zvažují přihlásit své děti do Školy Lokahi.

Na schůzce se dozvíte všechny nejdůležitější informace. Protože přihlášené děti čekají adaptační dny ve škole, rozhodli jsme se nejprve sejít takto.

Co můžete udělat pro přihlášení? Stačí nám napsat e-mail info@skolalokahi.cz třeba jen jednou větou, že máte zájem o účast na info schůzce a my Vám během pár následujících hodin či dní potvrdíme přijetí a pošleme Vám odkaz pro přihlášení a také dotazník, díky kterému se můžeme na Vaše otázky lépe připravit.

Těšíme se! Tým Lokahi

/PL

Serdecznie zapraszamy na online spotkanie informacyjne dla wszystkich, którzy rozważają zapisanie swoich dzieci do Szkoły Lokahi.

Na spotkaniu zabrzmią wszystkie najważniejsze informacje. Z racji tego, że dla zapisanych dzieci przygotowujemy dni integracyjne, postanowiliśmy spotkać się najpierw w ten właśnie sposób.

Co należy zrobić, żeby zgłosić się na spotkanie? Wystarczy napisać do nas wiadomość pod adres: info@skolalokahi.cz (wystarczy jedno zdanie, że jesteście Państwo zainteresowani udziałem w spotkaniu) a my w ciągu najbliższych kilku godzin lub dni w odpowiedzi wyślemy link do logowania oraz kwestionariusz, który pozwoli nam lepiej przygotować się na Państwa zapytania.

Do zobaczenia! Zespół Lokahi

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page